Terminale POS

  330x180 v4
 pos11
Bank Spółdzielczy w Krośnie Odrzańskim we współpracy z First Data POLCARD  oferuje firmom posiadającym rachunek bieżący uruchomienie terminali POS w punktach usługowo-handlowych.
First Data Polcard to jedna z największych i najbardziej doświadczonych firm w Polsce obsługujących transakcje autoryzacyjno-rozliczeniowe.
Jedną z usług która znajduje się w ofercie firmy jest dostarczanie i obsługa transakcji  za pomocą terminali (stacjonarnych, przenośnych lub wirtualnych).
Bank Spółdzielczy w Krośnie Odrzańskim w ramach współpracy z firmą First Data Polcard oferuje swoim klientom możliwość instalacji terminali POS w placówkach usługowo-handlowych po atrakcyjnych cenach.

Korzyści:

Stale rosnąca popularność kart płatniczych
Karty płatnicze systematycznie zyskują na popularności, obecnie wg danych NBP w Polsce mamy ich ponad 33 miliony. Wraz z ilością kart dynamicznie rośnie liczba konsumentów preferujących bezgotówkową formę płatności.
Bezgotówkowa forma płatności rynkowym standardem
Konsumenci świadomie wybierają punkty sprzedaży akceptujące bezgotówkową formę płatności, preferując te miejsca do realizacji swoich codziennych zakupów.
Konsumenci płacący kartą wydają więcej
Punkty sprzedaży, które umożliwiają obsługiwanie kart mają dużo wyższe obroty od tych, które przyjmują tylko gotówkę. Konsumenci płacący kartami wydają większe kwoty, niż gdyby płacili gotówką, ponieważ karta zapewnia większa swobodę dysponowania środkami finansowymi.
Nowoczesna forma dokonywania płatności
Karty płatnicze są narzędziem pozwalającym na bezgotówkowe regulowanie należności. Dzięki kartom można płacić w sklepach i punktach handlowo-usługowych, w tym również internetowych, wypłacać pieniądze z bankomatu, robić przelewy oraz wiele innych operacji.
Oferta dla najbardziej wymagających klientów
Każdy punkt handlowo-usługowy, w tym również sklep internetowy może realizować transakcje bezgotówkowe. W zależności od specyfiki prowadzonej działalności polcard przygotuje ofertę dostosowaną do państwa potrzeb.
Wygoda i bezpieczeństwo
Płacenie kartą jest wygodniejsze i dużo bardziej bezpieczne od korzystania z gotówki. W przypadku kradzieży karty możemy ją zastrzec, dzięki czemu nie stracimy naszych pieniędzy. Gotówkę tracimy bezpowrotnie. Co więcej, wielu posiadaczy kart jest objętych dodatkowym pakietem ubezpieczeń.

Zapraszamy do placówek Banku w celu zapoznania się ze szczegółami oferty

 
Sprawdź:
Oprocentowanie
Wymagane dokumenty
Oferta ważna od 01.08.2014

 

Wstecz

Najczęściej oglądane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem